P.U.P.H. DZIEKAN

Producent maszyn rolniczych

Nowoczesne, ekskluzywne, dla każdego rolnika

Idealne rozwiązania dla Twojego gospodarstwa

Maszyny rolnicze Dziekan


Serdecznie witamy Państwa na stronie Przedsiębiorstwa Usługowo-Produkcyjno-Handlowego "DZIEKAN" i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług.


Firma P.U.P.H "DZIEKAN" powstała w 1992 roku i znajduje się w miejscowości Zielonki (woj. świętokrzyskie). Właścicielem i założycielem firmy jest Krzysztof Dziekan. Przedsiębiorstwo głównie zajmuje się produkcją wysokiej jakości maszyn rolniczych.

Firma "DZIEKAN" wytwarza między innymi agregaty uprawowe, kultywatory, brony, pielniki, wały strunowe. Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny produkcyjne, m.in. wycinarki plazmowe CNC, prasy krawędziowe CNC oraz tokarki CNC. Ponadto posiadamy dobrze wyposażone biuro projektowe czuwające nad udoskanalaniem naszych produktów.

Nasze maszyny eksportujemy nie tylko w obrębie kraju, ale także za granicę. W Polsce największe ośrodki sprzedaży maszyn firmy Dziekan lokują się na północy i zachodzie. Prowadzimy również sprzedaż za granicę, do krajów Unii Europejskiej.

Każdy ze sprzętów produkowanych przez firmę Dziekan został zaprojektowany i wytworzony z myślą by znacznie usprawniać pracę rolników.

Duża liczba naszych maszyn oraz rozwiązań została zarejestrowana w Urzędzie Patentowym RP, co pozwala nam na wyłączność ich stosowania.

Właściciel, Krzysztof Dziekan, osobiście przewodzi procesowi przygotowania, projektowania oraz usprawniania naszych wyrobów.

Wypowiedź właściciela firmy

Źródło:echodnia.eu

nasza oferta